Kargo ve teslimat bilgileri

¦   Butiknuran, Türkiye içi ve yurt dışı siparişlerinizi  2-3 iş günü içinde kargo firmasına teslim eder, kargo süreci ise ortalama 2-3 gündür. Bu süreler bulunduğunuz yerleşim yerinin ve kargo firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

¦   Siparişinizi,  ürün kargoya verildiği andan itibaren kargo şirketi web sitesinden kargo takip numarasıyla takip edebilir, siparişinizin kargoda geçen süreci hakkında her adımda bilgilendirilirsiniz.

¦   Ürünü satın almadan önce isterseniz mail atarak kargo ücreti ve süresi hakkında ön bilgi alabilirsiniz.

¦   Tüm sorularınızı mail adreslerimizden bize ulaştırabilirsiniz, kısa sürede cevaplanacaktır.

¦   Türkiye içi kargo ücreti bir paket (bir ürün) için 10tl-20 tl arasındadır.

¦   Türkiyi içi kargo ücretini ürün adresinize geldiğinde kargo firması tahsil etmektedir, ürünü satın alırken butiknuran.com kargo ücreti almamaktadır.

¦   Türkiye içi ürün teslimi, iadesi ve değişimi gibi tüm durumlarda kargo ücreti müşteriye aittir. Kargo ücreti ödenmemiş paketler geri dönmektedir.   

¦   Yurtdışı kargo ücreti ürünle birlikte peşin alınmaktadır.  Aldığınız ürüne ilave olarak arama kutucuğuna KARGO yazarak bulduğunuz KARGO ürününden (Yurtdışı bir paket, bir ürün için 170 tl)  1 adet satın almanız gerekmektedir. Bazı  ürünlerden 2 tanesi bir  pakete sığabilmektedir, bunun için almadan önce mesaj atarak kaç kargo ürünü almanız gerektiği hakkında bilgi alabilirsiniz.

¦   Böylece kargonuz adresinize geldiği zaman tekrar kargo ücreti ödemeyeceksiniz, sadece paketinizi teslim alacaksınız.